VII Міжнародні арбітражні читання пам’яті академіка І.Г. Побірченка

VII Міжнародні арбітражні читання пам’яті академіка І.Г. Побірченка

Міжнародні арбітражні читання пам’яті академіка І.Г. Побірченка, організатором яких традиційно виступає Міжнародний комерційний арбітражний суд при торгово-промисловій палаті України (ICAC), 7 років поспіль залишаються ключовою фаховою подією у сфері міжнародного арбітражу в Україні. 

У 2020 році міжнародний арбітраж в Україні відповідав на рекордну кількість зовнішніх викликів: це і обмеження, пов’язані з Сovid-19, і анонсована Міністерством юстиції України реформа міжнародного комерційного арбітражу, і робота Комісії з питань правової реформи при Президентові України над вдосконаленням законодавства щодо судоустрою, здійснення правосуддя та арбітражних процедур. Тому тема цьогорічних Читань:

“Арбітраж для бізнесу, чи реформа для проформи?”.

Читання 2020 відбудуться 17 листопада з 11:00 до 14:00 у дещо зміненому гібридному форматі (онлайн та офлайн), враховуючи рекомендації Міністерства охорони здоров’я України та органів місцевої влади.

Онлайн-версія Читань буде доступна у записі, тож усі зареєстровані учасники зможуть отримати посилання, щоб переглянути конференцію у зручний час.

Участь – безкоштовна.

Важливо! Міжнародні арбітражні читання пам’яті академіка Побірченка акредитовані Національною асоціацією адвокатів України. Адвокати, що хочуть взяти участь у конференції, можуть одержати залікові бали з підвищення кваліфікації. Вартість участі для адвокатів: 500 грн.Додати в календар 20240525 20240525 Europe/Kiev VII Міжнародні арбітражні читання пам’яті академіка І.Г. Побірченка

Міжнародні арбітражні читання пам'яті академіка І.Г. Побірченка, організатором яких традиційно виступає Міжнародний комерційний арбітражний суд при ...

Поділитися
Всі Новини та публікації

Міжнародний комерційний арбітражний суд
при Торгово-промисловій палаті України

Вулиця Велика Житомирська 33
Київ 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
[email protected]

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері