Міжнародний комерційний арбітражний суд при ТПП України (ICAC) – флагман серед арбітражних інституцій Центральної та Східної Європи і визнана арбітражна інституція у світі.
Розпочавши роботу у 1992 році, ICAC пропонує найвищий світовий стандарт арбітражного вирішення спорів в Україні вже понад 32 роки.
ICAC перетворює вирішення спору у комфортний, ефективний, швидкий та прозорий процес для сторін.
П’ять причин обрати ICAC
- 1. Досвід
ICAC – одна з найдосвідченіших арбітражних інституцій східноєвропейського регіону
- Арбітри ICAC є провідними юристами з 38 країн світу, рекомендованими в сфері арбітражу авторитетними міжнародними рейтингами Chambers & Partners та Legal 500 і здатними розглядати спори будь-якої складності.
- ICAC розглядає виключно спори за зовнішньоекономічними контрактами. Щорічно ICAC приймає до розгляду в середньому 300-600 справ.
- ICAC користується безперечною довірою користувачів – 88% користувачів ICAC задоволені якістю арбітражних послуг згідно з результатами «Дослідження якості арбітражу в Україні 2022» видання «Юридична практика», а міжнародне видання Global Arbitration Review вперше включило ІСАС до «білого списку» інституцій вартих уваги.
- 2. Вартість
Прозора та передбачувана вартість арбітражу та швидкість процедури розгляду
- Вартість арбітражу ICAC в середньому в 3-4 рази конкурентніша, ніж в арбітражних інституціях Центральної та Західної Європи.
- Відсутність додаткових зборів у разі подання клопотання про вжиття забезпечувальних заходів.
- Безоплатне надання залів для усного слухання справ, аудіо та відео апаратури і офісних послуг.
- 3. Ефективність
ICAC забезпечує швидкий та ефективний розгляд справ
- Приблизно 95% справ розглядаються у строк, що не перевищує півроку. 80% справ розглядаються до 3 місяців, близько 1% справ розглядаються понад 12 місяців.
- В середньому лише 2,5% рішень ICAC оскаржуються, з них скасовується лише близько 1% рішень.
- Рішення ICAC виконуються у 172 країнах світу.
- 4. Орієнтованість на потреби сторін
Арбітражні процедури ICAC відповідають потребам сторін процесу
- Швидка і зрозуміла процедура, яка дозволяє користувачам брати участь в арбітражі без залучення зовнішніх юристів.
- Високий рівень підтримки сторін процесу та арбітрів з боку Секретаріату.
- Адвокатська монополія не розповсюджується на представництво інтересів бізнесу у ІСАС.
- 5. Комфорт
ICAC пропонує сторонам комфортний арбітраж
- ICAC визначив електронну комунікаціію між учасниками арбітражного розгляду основним засобом комунікації і забезпечив сторонам доступ до матеріалів справи в електронному форматі. У 2023 році порівняно з 2022 роком в 5,5 разів збільшилась кількість засідань, у яких справи слухались із застосуванням відео-конференц-зв’язку.
- Для слухань, що проходять у Києві, ICAC безкоштовно для користувачів пропонує комфортні зали для засідань, кімнати для перемовин та підготовки до слухань, аудіо та відео апаратуру, офісні послуги