Приєднання України до Сінгапурської конвенції: що далі?

Приєднання України до Сінгапурської конвенції: що далі?

Юна Потьомкіна, старший юрист ЮФ Asters, бізнес-медіатор -

Ефективне вирішення спорів – це найголовніший запит бізнесу. Саме тому VІ Міжнародні арбітражні читання пам’яті академіка І.Г. Побірченка, які відбулися 10-11 жовтня 2019 року, були присвячені розгляду складових ефективного міжнародного комерційного арбітражу, а також медіації – способу альтернативного вирішення спорів, що набирає сьогодні популярності.

Читання відбулися, а інтерес до такої важливої теми все ще залишається високим. Саме тому ділимося доповіддю спікера – Юни Потьомкіної, яка люб’язно підготувала її для вас.

Юна Потьомкіна, старший юрист ЮФ Asters, бізнес-медіатор, у своїй доповіді аналізує позитивні сторони медіації – як альтернативного способу вирішення спорів.

Процеси альтернативного вирішення спорів (ADR – alternative/appropriate dispute resolution) відіграють важливу роль в наданні зацікавленим сторонам допомоги при виникненні конфліктів. Це особливо важливо в комерційному секторі, оскільки дозволяє сторонам вирішувати свої суперечки без необхідності традиційного судового розгляду, яке часто є формальним, дорогим і забирає багато часу.

Міжнародна організація CPR: International Institute for Conflict Prevention & Resolution (Нью Йорку), яка вже понад 40 років допомагає бізнесу і їхнім радникам/юристам, будь то внутрішні або зовнішні юристи, запобігати і вирішувати комерційні суперечки більш ефективно і менш затратно. У фокусі медіація, арбітраж та інші ADR процедури. У CPR входять представники бізнесу та представники юрфірм. CPR спочатку 80-х розробив і запропонував ринку ADR pledge – заяву документ декларативного характеру, підписуючи який компанія декларує, що ADR методи, разом з судовим розглядом або окремо, здатні знизити витрати і привести до рішень, яких сторони не досягнуть в суді. До даного документу приєдналися понад 4000 бізнесів і юридичних компаній з усього світу.

Але що робить медіацію такою затребуваною?

Повний текст

Переглянути

Поділитися
Всі Публікації

Міжнародний комерційний арбітражний суд
при Торгово-промисловій палаті України

Вулиця Велика Житомирська 33
Київ 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
[email protected]

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері