Готуємося до святкування 30-річчя ICAC

Готуємося до святкування 30-річчя ICAC

Шановна арбітражна та бізнес спільното! 

У 2022 році в Україні відзначатимуть 30-річчя діяльності Міжнародного комерційного арбітражного суду (ICAC). У 1992 році Президія ТПП України своїм рішенням утворила Міжнародний комерційний арбітражний суд (ICAC)  та затвердила його Регламент. Саме із початком діяльності ІСАС почалося становлення міжнародного комерційного арбітражу в Україні. 

За роки діяльності інституції було сформовано професійну спільноту українських арбітрів й арбітражних юристів, фаховість яких визнана авторитетними міжнародними рейтингами. Від моменту свого створення ICAC здійснює вирішення спорів у відповідності до світових стандартів, постійно працює над впровадження в Україні найкращих арбітражних практик, а також приймає активну участь у експертній роботі з вдосконалення арбітражного законодавства, є потужною платформою для професійних дискусій та важливим джерелом освітньої інформації для обізнаності та популяризації арбітражу серед юридичної спільноти і бізнесу. 

Наша місія  – трансформація України у провідне місце арбітражу в Східній Європі та утвердження її іміджу як проарбітражної юрисдикції.

Під егідою ICAC, 2022 рік стане особливим роком для міжнародного арбітражу в Україні. 

ICAC оголошує про створення Організаційного Комітету з підготовки до святкування 30-річчя своєї діяльності.

Ділимося з Вами деякими ініціативами, які точно будуть реалізовані у 2022 році: 

  1. Презентація першого в Україні Дослідження рівня розвитку і якості арбітражу в Україні
  2. Презентація нових диджитал рішень для сторін та арбітрів
  3. Презентація курсу з арбітражу, акредитованого як захід з підвищення кваліфікації адвокатів, який буде проводитися на базі суду провідними арбітрами ІСАС
  4. Календар унікальних міжнародних заходів на цілий рік 
  5. Новітні формати взаємодії з користувачами наших послуг і багато-багато іншого 

Якщо у Вас є пропозиції щодо заходів, які доцільно провести в рамках відзначення 30-річчя міжнародного арбітражу в Україні, будь ласка, звертайтеся до нас за адресою: kon@icac.org.ua.  

Готуймося разом до особливого ювілейного року для міжнародного арбітражу в Україні! 

Ефективний арбітраж. Статистика ICAC з року в рік доводить ефективність інституції. 

ICAC залишається затребуваною та однією з найбільш досвідчених арбітражних інституцій східноєвропейського регіону, розглядаючи в середньому 250-300 справ на рік. При цьому оспорюваність арбітражних рішень ICAC історично складає менше одного відсотка. Рішення ICAC виконуються у більш, ніж 100 країнах світу, а сторонами у спорах, що розглядає ICAC в середньому за рік є представники з понад 50 країн. 

Формування проарбітражної політики та сприяння інвестиційній привабливості України. 

ICAC сприяє становленню України як провідного місця арбітражу у Східній Європі. Представники ICAC залучені до роботи всіх парламентських, урядових та міжнародних робочих груп з розробки правового регулювання у сфері міжнародного арбітражу. 

Сучасність та адаптивність. ICAC оперативно реагує на зовнішні чинники й виклики, залишаючись комфортним сервісом для вирішення спорів для сторін, їх представників й арбітрів. Відповідаючи на зміни у бізнес-середовищі, ICAC розробляє та приймає зміни до Регламенту з метою врегулювання актуальних аспектів арбітражного розгляду – як от проведення слухань онлайн-слухань, подачі документів у електронному вигляді тощо. Наразі ICAC працює над розширенням запровадження послуги медіації для користувачів своїх послуг, оновленням Рекомендаційного списку арбітрів ІСАС і залучення визнаних фахівців із іноземних юрисдикцій, які, зокрема мають досвід у вирішенні інвестиційних, корпоративних, будівельних та ІТ спорів.

Міжнародне визнання. Конкурентоздатність ICAC у регіоні, комфортність арбітражних послуг для сторін та арбітрів, визначні досягнення у рівному представленні жінок в арбітражі за останні три роки високо оцінена міжнародною професійною спільнотою, зокрема ІСАС є: 

  • фіналістом міжнародної премії за внесок у розвиток арбітражу Best Developments Awards видання Global Arbitration Review (GAR);
  • фіналістом міжнародної премії за рівне представлення жінок в арбітражі ініціативи GAR Pledge award;

У 2021 році ICAC вперше був рекомендований найавторитетнішим міжнародним виданням у сфері арбітражу – The Global Arbitration Review (GAR) серед арбітражний інституцій Східної Європи, вартих уваги. Додати в календар 20240622 20240622 Europe/Kiev Готуємося до святкування 30-річчя ICAC

Шановна арбітражна та бізнес спільното! 

У 2022 році в Україні відзначатимуть 30-річчя діяльності Міжнародного комерційного арбітражного суду ...

Поділитися
Всі Новини та публікації

Міжнародний комерційний арбітражний суд
при Торгово-промисловій палаті України

Вулиця Велика Житомирська 33
Київ 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
[email protected]

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері