Звіт про діяльність ICAC у 2021 році: Досягнення та орієнтири

Звіт про діяльність ICAC у 2021 році: Досягнення та орієнтири

З радістю інформуємо, що Звіт про діяльність  ICAC у 2021 році, а також оновлена статистика опубліковані на сайті інституції.

Звіт ICAC не лише демонструє досягнення української арбітражної інституції, але й традиційно є орієнтиром для ринку, вказуючи на найактивніші галузі економіки, важливих економічних країн-партнерів України, а також найближчі плани щодо розширення можливостей для бізнесу захистити свої права та  інтереси в міжнародному  арбітражі.

Зазвичай, щороку у лютому, ICAC публікує Звіт своєї діяльності за попередній рік. Війна, на жаль, внесла свої корективи та унеможливила публікацію Звіту ICAC за 2021 рік у лютому. Невиправдана військова агресія змусила ICAC сфокусувати всі зусилля на забезпеченні своєчасного та безперервного розгляду арбітражних справ. Сьогодні можна з упевненістю сказати, що ICAC продемонстрував безпрецедентну інституційну стійкість в умовах воєнного стану, як і в умовах пандемії COVID-19  протягом минулих років.

У нашому Звіті за 2021 рік ви можете ознайомитися з наступною інформацією: 

 • Ефективність арбітражного розгляду у ICAC
  • Кількість прийнятих до провадження і розглянутих справ 
  • Строки розгляду
  • Оспорюваність рішень
 • Гендерна політика та арбітри ICAC
 • Географія сторін спорів та галузева спеціалізація 
 • Робота ICAC з популяризації арбітражу в Україні 
 • Робота ICAC у публічному полі та плани на майбутнє

ІСАС міцно тримає свій фронт – надає ефективний механізм захисту законних прав та інтересів користувачам наших послуг, підвищуючи інвестиційну привабливість та економічний розквіт України після нашої перемоги.

Ознайомитися зі звітом можна за посиланнямДодати в календар 20240622 20240622 Europe/Kiev Звіт про діяльність ICAC у 2021 році: Досягнення та орієнтири

З радістю інформуємо, що Звіт про діяльність  ICAC у 2021 році, а також оновлена статистика опубліковані на сайті інституції.

Звіт ICAC не лише ...

Поділитися
Всі Новини та публікації

Міжнародний комерційний арбітражний суд
при Торгово-промисловій палаті України

Вулиця Велика Житомирська 33
Київ 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
[email protected]

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері