Заступник голови МКАС при ТПП України Інна Ємельянова взяла участь у VII Міжнародному форумі «Медіація і право»

Заступник голови МКАС при ТПП України Інна Ємельянова взяла участь у VII Міжнародному форумі «Медіація і право»

27 липня 2023 року заступник Голови МКАС і МАК при ТПП України Інна Ємельянова взяла участь у якості спікера у VII Міжнародному форумі «Медіація і право» – найбільшому в Україні спеціалізованому міжнародному заході з медіації. Форум організовано Українською академією медіації в рамках Проєкту ЄС «CONSENT» за підтримки Програми  USAID «Справедливість для всіх» та EU Project Pravo-Justice.

Під час сесії «Сінгапурська конвенція: перспектива ратифікації”, в якій взяла участь  пані Ємельянова, експерти з Сингапуру, Нідерландів, Туреччини, Грузії та України обговорювали актуальні питання та виклики, пов’язані з ратифікацією Сингапурської конвенції.

Інна Ємельянова зокрема поділилася досвідом щодо теми “Міжнародна комерційна медіація «під одним дахом» з арбітражем. Досвід України”. В своєму виступі Інна Ємельянова розкрила тему порівняльного аналізу вирішення/врегулювання міжнародних комерційних спорів в арбітражі та із застосуванням медіації. Також вона представила учасникам Форуму розширення лінійки послуг МКАС і МАК при ТПП України послугами медіації та комбінованих процедур “Медіація-Арбітраж”, «Арбітраж-Медіація-Арбітраж». Особливу увагу у своєму виступі пані Ємельянова приділила перевагам для бізнесу при обранні таких комбінованих процедур для вирішення спорів.

Дякуємо всім учасникам Форуму за цінну можливість обмінятися знаннями та досвідом!Додати в календар 20240525 20240525 Europe/Kiev Заступник голови МКАС при ТПП України Інна Ємельянова взяла участь у VII Міжнародному форумі «Медіація і право»

27 липня 2023 року заступник Голови МКАС і МАК при ТПП України Інна Ємельянова взяла участь у якості спікера у VII Міжнародному форумі «Медіація і ...

Поділитися
Всі Новини та публікації

Міжнародний комерційний арбітражний суд
при Торгово-промисловій палаті України

Вулиця Велика Житомирська 33
Київ 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
[email protected]

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері