XI МІЖНАРОДНІ АРБІТРАЖНІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ АКАДЕМІКА І.Г.ПОБІРЧЕНКА

XI МІЖНАРОДНІ АРБІТРАЖНІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ АКАДЕМІКА І.Г.ПОБІРЧЕНКА

11 жовтня 2024 року ми раді знову зібрати всіх колег, арбітрів, партнерів та друзів ICAC на щорічних XI МІЖНАРОДНИХ АРБІТРАЖНИХ ЧИТАННЯХ ПАМ’ЯТІ АКАДЕМІКА І.Г.ПОБІРЧЕНКА.

Вже третій рік Україна переживає одні з найскладніших часів за свою історію. Які виклики постали перед арбітражем, як ми адаптувалися до цих змін зараз і на що очікувати у найближчому майбутньому? Саме цим питанням буде присвячена тема цьогорічних Читань – «Арбітраж в умовах викликів: формуючи майбутнє сьогодні».

Програма конференції включатиме наступні питання:

  • Міжнародний арбітраж та інвестиційна привабливість. Будемо обговорювати питання потенціалу арбітражу у стабілізації економіки, його вплив на інвестиційну привабливість, а також питання розвитку України як місця вирішення інвестиційних спорів.
  • Вплив воєнних конфліктів та санкцій на арбітраж. У фокусі обговорення цієї сесії будуть арбітражні спори воєнного часу: перші підсумки та оцінка, арбітраж з санкційними учасниками та вплив санкцій на виконання договірних зобов’язань.

Слідкуйте за оновленнями на нашій сторінці у мережі facebook, щоб не пропустити початок реєстрації на найочікуванішу подію року у сфері арбітражу в Україні!Додати в календар 20240722 20240722 Europe/Kiev XI МІЖНАРОДНІ АРБІТРАЖНІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ АКАДЕМІКА І.Г.ПОБІРЧЕНКА

11 жовтня 2024 року ми раді знову зібрати всіх колег, арбітрів, партнерів та друзів ICAC на щорічних XI МІЖНАРОДНИХ АРБІТРАЖНИХ ЧИТАННЯХ ПАМ'ЯТІ ...

Поділитися
Всі Новини та публікації

Міжнародний комерційний арбітражний суд
при Торгово-промисловій палаті України

Вулиця Велика Житомирська 33
Київ 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
[email protected]

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері