Відбулися IV українські раунди з міжнародного комерційного арбітражу ім Вілема Віса

Відбулися IV українські раунди з міжнародного комерційного арбітражу ім Вілема Віса

Четвертий рік поспіль в Україні проходять судові дебати з міжнародного комерційного арбітражу ім. Вілема Віса. Організатором заходу стала ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» за підтримки ICAС, Української Арбітражної Асоціації та ЮФ «Саєнко Харенко».

У змаганнях взяли участь команди із провідних вишів України та Польщі: Львівського національного університету ім. І.Франка, Національного університету «Києво-Могилянська Академія», Національного університету ім. Т. Шевченка, Інституту міжнародних відносин Національного університету ім. Т. Шевченка та Lazarski University (Польща).

Арбітрами у дебатах стали провідні практикуючі юристи у сфері міжнародного арбітражу з Австрії, Великої Британії, Словенії, України та Швейцарії.

За результатами конкурсу, перемогу та титул «Краща команда» отримала команда «Києво-Могилянської академії», а звання «Кращий оратор» – Лейла Казімі, студентка Національного університету ім.Т.Шевченка.

Олег Альошин, партнер, керівник практики міжнародного арбітражу ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» зазначив: «Я надзвичайно радий, що конкурс ім. Вілема Віса в Україні стає щорічною традицією та залучає нових партнерів, які готові об’єднати зусилля заради розвитку української арбітражної спільноти. Дебати є чудовим майданчиком для отримання практичних знань та навичок майбутніми професіоналами у міжнародному комерційному праві та арбітражі. Ми помічаємо, що з кожним роком рівень команд значно зростає. Впевнений, що учасників дебатів очікує велике професійне майбутнє».

Ольга Костишина, радник Голови ICAC сказала:«ICAC вже третій рік поспіль сприяє проведенню студентських дебатів з міжнародного комерційного арбітражу та відзначає найкращі команди премією імені академіка І.Г. Побірченка. Нам приємно відмітити, що з кожним роком зростає рівень українських команд і вони стають більш підготовленими, показують гарні знання та ораторські навички, а також достойно представлятимуть Україну на змаганнях у Відні. Ми раді долучитися та підтримати формування нового покоління юристів-арбітражників України».

Олена Перепелинська, президент Української Арбітражної Асоціації, підкреслила: «Надзвичайно важливим для студентів є отримання не лише теоретичних знань, а і якомога більше практичних навичок. Саме тому УАА підтримує проведення конкурсу ім. Вілема Віса, який дозволить командам-учасницям отримати неоціненний досвід у сфері міжнародного комерційного арбітражу та достойно виступити на міжнародних змаганнях.»

Мета судових дебатів ім. Вілема Віса – сприяти розвитку професійної підготовки студентів-юристів у галузі міжнародного комерційного права та арбітражу. Українські раунди змагань ім. Вілема Віса є нагодою для студентів з різних університетів представити аргументи по кейсу провідним практикуючим юристам та отримати поради, які будуть цінними для подальшої участі у конкурсі на міжнародному рівні. Аналогічні раунди проводяться у 100 країнах, в яких беруть участь близько 300 команд.Додати в календар 20200331 20200331 Europe/Kiev Відбулися IV українські раунди з міжнародного комерційного арбітражу ім Вілема Віса

Четвертий рік поспіль в Україні проходять судові дебати з міжнародного комерційного арбітражу ім. Вілема Віса. Організатором заходу стала ЮФ «Василь ...

Поділитися
Всі Новини та публікації

Міжнародний комерційний арбітражний суд
при ТПП України

вул. Велика Житомирська, 33
м. Київ, 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
icac@icac.org.ua
icac@ucci.org.ua

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері