ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ щодо роботи ICAC та UMAC України протягом режиму воєнного стану

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ щодо роботи ICAC та UMAC України протягом режиму воєнного стану

Шановні користувачі послуг ICAC та UMAC та інші заінтересовані особи!

ICAC та UMAC в умовах воєнного стану поновили прийом позовних заяв, а також інших процесуальних документів, що стосуються компетенції арбітражних інституцій, та здійснюють обробку всієї вхідної кореспонденції в онлайн режимі та, за можливості, безпосередньо. Секретаріати ICAC та UMAC забезпечують листування зі складами арбітражів в конкретних справах, сторонами спорів та іншими користувачами послуг засобами електронного зв’язку і, за можливості, засобами поштового зв’язку.

Враховуючи поточну ситуацію, всі документи та інші матеріали слід подавати в електронному вигляді на відповідні електронні адреси ICAC [email protected] і UMAC [email protected]. Крім того, найважливіші процесуальні документи (позовні заяви, відзиви на позов тощо) мають направлятися також усіма видами пошти чи особисто на рецепцію ТПП України за адресою: Україна, 01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33.

Рішення по заявам та клопотанням, що стосуються процесуальних строків, зокрема щодо відстрочення сплати арбітражного збору, продовження строку для надання відзиву та додаткових документів тощо, будуть прийматися в кожному випадку індивідуально з огляду на конкретні обставини справи.

Сплата реєстраційного та арбітражного зборів здійснюється без попереднього виставлення рахунків ICAC та UMAC за реквізитами, вказаними на сайтах ICAC та UMAC.

ICAC та UMAC вживають всіх можливих заходів щодо поновлення адміністрування поточних справ та відкриття нових, зокрема поновлення провадження у справах, що були призупинені у зв’язку із введенням в Україні режиму воєнного стану. З метою організації ведення арбітражного процесу Голова ICAC та UMAC звернувся до всіх арбітрів ICAC та UMAC і, передусім, до складів арбітражу у конкретних справах, з проханням провести комунікацію з представниками сторін та здійснити інші заходи для оперативної організації і завершення арбітражного розгляду справ.

До усунення обставин, які в умовах воєнної агресії проти України зумовлюють загрозу життю, здоров’ю та безпеці учасників арбітражного процесу та арбітрів, усні слухання справ здійснюються з використанням систем відео-конференц-зв‘язку.

Також звертаємо вашу увагу на те, що час, протягом якого в Україні діятиме режим воєнного стану, не буде зараховано до загального строку арбітражного розгляду справи, встановленого статтями 38 Регламентів ICAC та UMAC.

Нагадуємо, що крім електронного зв’язку інформацію з організаційних питань можна отримати за телефоном +380-67 239-56-77.Додати в календар 20240622 20240622 Europe/Kiev ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ щодо роботи ICAC та UMAC України протягом режиму воєнного стану

Шановні користувачі послуг ICAC та UMAC та інші заінтересовані особи!

ICAC та UMAC в умовах воєнного стану поновили прийом позовних заяв, а також ...

Поділитися
Всі Новини та публікації

Міжнародний комерційний арбітражний суд
при Торгово-промисловій палаті України

Вулиця Велика Житомирська 33
Київ 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
[email protected]

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері