Пішов з життя Леонід Васильович Підпалов

Пішов з життя Леонід Васильович Підпалов

14 листопада 2023 року, на 84-му році пішов із життя наш колега арбітр МКАС при ТПП України, Голова Наглядової ради Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна», в минулому багаторічний Заступник Глави Адміністрації Президента України з правових питань, Леонід Васильович Підпалов.

Леонід Васильович присвятив все своє життя служінню Українському народу, розбудові України як правової держави, формуванню законодавчої бази України і удосконаленню правозастосовної практики, був активним учасником усіх основних подій державотворення після здобуття Україною незалежності – розроблення Конституції України, більшості з найважливіших законів, указів, формування та забезпечення належного функціонування державної влади, місцевого самоврядування, судоустрою та правоохоронних органів. Внесок Леоніда Васильовича у розбудову Української держави, її правової системи відзначено орденами «За заслуги» ІІ та ІІІ ступеня, йому було присвоєно почесне звання Заслужений юрист України

Ми завжди цінуватимемо безмірний внесок, який зробив Леонід Васильович у створення арбітражного законодавства України, становлення і розвиток нашої арбітражної інституції.

Мудрість, авторитет, високий професіоналізм, відданість обраній справі, людяність та високі моральні якості, що були притаманні Леоніду Васильовичу, назавжди залишаться у наших серцях.

Президія МКАС при ТПП України, всі арбітри та працівники арбітражного інституту у цей важкий час висловлюють щирі співчуття сім’ї та рідним,  розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі.

Вічна пам’ять!Додати в календар 20240722 20240722 Europe/Kiev Пішов з життя Леонід Васильович Підпалов

14 листопада 2023 року, на 84-му році пішов із життя наш колега арбітр МКАС при ТПП України, Голова Наглядової ради Президентського фонду Леоніда ...

Поділитися
Всі Новини та публікації

Міжнародний комерційний арбітражний суд
при Торгово-промисловій палаті України

Вулиця Велика Житомирська 33
Київ 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
[email protected]

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері