Пішов із життя Кисіль Василь Іванович, арбітр МКАС при ТПП України, старший партнер юридичної фірми «Василь Кисіль і Партнери»

Пішов із життя Кисіль Василь Іванович, арбітр МКАС при ТПП України, старший партнер юридичної фірми «Василь Кисіль і Партнери»

Колектив Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України з глибоким сумом сповіщає про непоправну втрату одного із провідних правників України, арбітра МКАС при ТПП України Василя Івановича Кисіля, старшого партнера юридичної фірми «Василь Кисіль і Партнери», доктора юридичних наук, одного із провідних українських експертів у сферах міжнародного приватного права, цивільного права та законодавства про інвестиції, який пішов із життя після тяжкої хвороби 07 серпня 2019 року.

У 1986 спільно зі своїми учнями створив юридичну фірму, яка стала у майбутньому першою приватною юридичною фірмою в Україні. Василь Іванович був професором кафедри міжнародного приватного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка і за свою багаторічну викладацьку діяльність, за вагомий внесок в розвиток вищої освіти та підготовку висококваліфікованих кадрів був нагороджений Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Згідно з міжнародним довідником Chambers Europe Василь Іванович був одним із найкращих українських юристів в сфері корпоративного та комерційного права, був провідним авторитетом, у якого вчились більшість українських юристів.

Як казав Василь Іванович: «Юриспруденція для мене – це мистецтво добра і справедливості» та завжди дотримувався цього принципу у своїй роботі, зокрема під час розгляду численних спорів у арбітражі.

Василь Іванович зіграв визначну роль у становленні та розвитку українського юридичного ринку та юридичної культури, гуртував навколо себе таких людей та команди, які разом з ним стали беззаперечно успішними, та уособлював цілу епоху у юриспруденції, яка назавжди залишиться у нашій історії.

У ці скорботні дні висловлюємо щире співчуття рідним і близьким покійного.Додати в календар 20240414 20240414 Europe/Kiev Пішов із життя Кисіль Василь Іванович, арбітр МКАС при ТПП України, старший партнер юридичної фірми «Василь Кисіль і Партнери»

Колектив Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України з глибоким сумом сповіщає про непоправну втрату одного із ...

Поділитися
Всі Новини та публікації

Міжнародний комерційний арбітражний суд
при Торгово-промисловій палаті України

Вулиця Велика Житомирська 33
Київ 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
[email protected]

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері