Ольга Костишина – доповідач спеціального курсу для корпоративних юристів АТ «Укргазвидобування» від Legal High School.

29/11/2019

Ольга Костишина – доповідач спеціального курсу для корпоративних юристів АТ «Укргазвидобування» від Legal High School.

29 листопада Ольга Костишина, радник Голови ICAC, виступила на спеціальному курсі для корпоративних юристів АТ «Укргазвидобування» від Legal High School.

Окремий блок дводенного курсу був присвячений міжнародному арбітражу.

Разом з колегою, Євгеном Бліновим, партнером Eterna Law, пані Костишина розповіла про особливості арбітражних застережень та практику Верховного Суду щодо визнання та виконання арбітражних рішень.

Чому арбітраж важливий для корпоративних юристів саме цієї компанії?

АТ «Укргазвидобування» очолює рейтинг платників за сплатою податку на прибуток підприємств. Саме за цим показником визначаються найприбутковіші компанії України.

Швидке вирішення спорів для великих компаній – це збереження їх часу, ресурсів та прибутку. Все це можливо при зверненні до комерційного арбітражу. Окрім того, завдяки сучасній проарбітражній політиці нашої держави, проарбітражній позиції Верховного Суду та виконанню судами функцій сприяння арбітражу, його ефективність та надійність зростає ще більше.

Проарбітражність судової практики у своєму виступі підтвердила Ольга Костишина. Спікер розповіла про взаємодію державних судів та арбітражу. Також пані Костишина окреслила позитивні новели процесуального законодавства при визнанні та приведенні до виконання арбітражного рішення, питання тлумачення арбітражної угоди і межі втручання державних судів.

Окрему увагу було приділено особливостям арбітражних застережень: «Для звернення до арбітражу, необхідна наявність двох пунктів — арбітражної угоди та арбітрабельності спору. Особливостями арбітражної угоди є її автономність, дерогаційний ефект, а також те, що арбітражне рішення, винесене на основі арбітражної угоди, є остаточним і обов’язковим для сторін».

 Додати в календар 20191129 20191129 Europe/Kiev Ольга Костишина – доповідач спеціального курсу для корпоративних юристів АТ «Укргазвидобування» від Legal High School.

29 листопада Ольга Костишина, радник Голови ICAC, виступила на спеціальному курсі для корпоративних юристів АТ «Укргазвидобування» від Legal High ...

Поділитися
Всі Новини та публікації

Міжнародний комерційний арбітражний суд
при Торгово-промисловій палаті України

Вулиця Велика Житомирська 33
Київ 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
[email protected]

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері