ІІ Міжнародні арбітражні читання пам’яті академіка І.Г. Побірченка

13/11/2014

ІІ Міжнародні арбітражні читання пам’яті академіка І.Г. Побірченка

13 листопада 2014 року Міжнародний комерційний арбітражний суд і Морська арбітражна комісія при Торгово-промисловій палаті України провели II Міжнародні арбітражні читання пам’яті академіка І.Г. Побірченка.

На обговорення Арбітражних читань була винесена одна тема: «Арбітражна угода: базові принципи і сучасні тенденції», що дало можливість двадцяти доповідачам з України, Білорусі, Нідерландів, Польщі, Сербії та Фінляндії на 4-х сесіях глибоко і всебічно її висвітлити.

В Арбітражних читаннях взяли участь понад 100 учасників, серед яких були представники академічної та вузівської науки, корпоративні юристи, представники бізнесових структур, юридичних фірм, адвокати, практикуючі юристи в галузі зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного комерційного арбітражу, представники регіональних торгово-промислових палат, арбітри МКАС і МАК при ТПП України, студенти юридичних факультетів київських вузів.

У роботі Арбітражних читань активну участь взяли представники судової влади України: Голова та заступник Голови Вищого господарського суду України, заступник Голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, судді місцевих та апеляційних судів та ін., що додало конференції особливий інтерес і практичну значимість.

За підсумками обговорення питань учасники Арбітражних читань прийняли Резолюцію, текст якої буде опублікований найближчим часом.

Матеріали Арбітражних читань будуть опубліковані окремою збіркою.

Документы для завантаження:
1. Програма Арбітражних читань (російська мова)
2. Презентації докладів (мовою оригіналу)
3. Резолюція Арбітражних читань (російська мова)

ІНФОРМАЦІЙНІ СПОНСОРИ:

 Додати в календар 20141113 20141113 Europe/Kiev ІІ Міжнародні арбітражні читання пам’яті академіка І.Г. Побірченка

Міжнародний комерційний арбітражний суд і Морська арбітражна комісія при Торгово-промисловій палаті України провели ІІ Міжнародні арбітражні читання пам'яті академіка І.Г. Побірченка.

Поділитися
Всі Новини

Міжнародний комерційний арбітражний суд
Міжнародний комерційний арбітражний суд при ТПП України

вул. Велика Житомирська, 33
м. Київ, 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
icac@icac.org.ua

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері