Відбулися V українські раунди з міжнародного комерційного арбітражу ім. Вілема Віса

22/02/2020

Відбулися V українські раунди з міжнародного комерційного арбітражу ім. Вілема Віса

22-23 лютого в стінах Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті (ICAC) відбулися вже п’яті судові дебати з міжнародного комерційного арбітражу ім. Вілема Віса – V Ukrainian Vis Pre-Moot*.

Цікаво, що в цьому році збільшилася кількість іноземних команд. Серед 9 команд-учасників змагання 3 іноземних команди – з університетів Польщі, Латвії та Німеччини: Lazarski University (Польща), Latvijas Universitāte (Латвія), Humboldt-Universität zu Berlin (Німеччина).

Українські команди були представлені провідними університетами з Києва, Львова та Харкова: Національним університетом «Києво-Могилянська академія», Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Інститутом міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, Львівським національним університетом імені Івана Франка, Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого .

Заступник Голови ICAC Інна Ємельянова відзначила високий рівень підготовки команд: «Такі змагання підтверджують, що арбітражу в Україні бути. Всі учасники вже сьогодні дуже професійні у своїх твердженнях. І ми з радістю чекаємо, коли підростаюче покоління зможе створити нам гідну конкуренцію. А ми зі своєї сторони готові сприяти цьому».

Традиційно, окрім організаційної підтримки, ICAC також нагороджує переможців премією імені академіка І.Г. Побірченка.

Перше місце зайняла команда із Польщі – Lazarski University.
Друге місце – Національний університет «Києво-Могилянська академія».
Третє місце – Latvijas Universitāte з Латвії.

Захід організовано ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» за підтримки ICAС, Української Арбітражної Асоціації та ЮФ «Саєнко Харенко».

*Мета судових дебатів ім. Вілема Віса – сприяти розвитку професійної підготовки студентів-юристів у галузі міжнародного комерційного права та арбітражу. Українські раунди змагань ім. Вілема Віса є нагодою для студентів з різних університетів представити аргументи по кейсу провідним практикуючим юристам та отримати поради, які будуть цінними для подальшої участі у конкурсі на міжнародному рівні. Аналогічні раунди проводяться у 100 країнах, в яких беруть участь близько 300 команд.Додати в календар 20200222 20200222 Europe/Kiev Відбулися V українські раунди з міжнародного комерційного арбітражу ім. Вілема Віса

22-23 лютого в стінах Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті (ICAC) відбулися вже п’яті судові дебати з ...

Поділитися
Всі Новини

Міжнародний комерційний арбітражний суд
при Торгово-промисловій палаті України

Вулиця Велика Житомирська 33
Київ 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
[email protected]

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері