МКАС при ТПП України взяв участь у Law&Trade A2B Forum разом з іншими провідними фахівцями у сферах міжнародного арбітражу і торгівлі

МКАС при ТПП України взяв участь у Law&Trade A2B Forum разом з іншими провідними фахівцями у сферах міжнародного арбітражу і торгівлі

МКАС при ТПП України (ICAC) традиційно взяв участь у Law&Trade A2B Forum, профільній конференції для компаній, чиї бізнес інтереси поширюються на міжнародну торгівлю товарами і послугами.

Прагнучи підвищити спроможність українських експортерів та імпортерів у питаннях захисту своїх прав і законних інтересів у міжнародному арбітражі, радник Голови  ICAC Ольга Костишина, спілкувалася з онлайн та оф-лайн аудиторією про практичні аспекти формування дійсного та ефективного арбітражного застереження в ЗЕД-контактах.

Пані Ольга зокрема виділила топ-3 практичні аспекти для імпортерів та експортерів, увага до яких підвищить ефективність вирішення спору в арбітражі:

  • Арбітражне застереження. Включати до контракту типове арбітражне застереження, рекомендоване обраною арбітражною інституцією, не робити виключень не із типових арбітражних застережень та перевіряти правильність назви арбітражного інституту.
  • Арбітражна угода. Зважати на особливості арбітражної угоди, а саме: автономність, дерогаційний ефект, остаточність та обов’язковість арбітражного рішення, винесеного на основі арбітражної угоди. Звернути увагу на процесуальні гарантії передачі спору в арбітраж при укладанні арбітражної угоди. Приділити увагу формі арбітражної угоди та перевірити повноваження осіб перед укладанням угоди.
  • Додаткові опції, що заощаджують час і гроші. Розглянути можливість вирішення спору одноособовим арбітром. Уникати обрання декількох мов арбітражного розгляду. Визначати право, яке застосовуватиметься до вирішення спорів.

ICAC є однією з найдосвідченіших арбітражних інституцій Східно Європи. За перше півріччя 2020 року ICAC прийняв до провадження 153 справи, що на 68% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сторонами у справах за цей період стали представники бізнесу з 41 іноземної країни, а значна кількість справ стосувалася експортно-імпортних операцій та ЗЕД контрактів.Додати в календар 20240622 20240622 Europe/Kiev МКАС при ТПП України взяв участь у Law&Trade A2B Forum разом з іншими провідними фахівцями у сферах міжнародного арбітражу і торгівлі

МКАС при ТПП України (ICAC) традиційно взяв участь у Law&Trade A2B Forum, профільній конференції для компаній, чиї бізнес інтереси поширюються на ...

Поділитися
Всі Новини та публікації

Міжнародний комерційний арбітражний суд
при Торгово-промисловій палаті України

Вулиця Велика Житомирська 33
Київ 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
[email protected]

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері