МКАС при ТПП України – учасник міжнародного бізнес-форуму «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом»

03/05/2018

МКАС при ТПП України – учасник міжнародного бізнес-форуму «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом»

Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України (ICAC) візьме участь у міжнародному бізнес-форумі «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом», що відбудеться 10-11 травня 2018 року у м. Кременчук.

Серед спікерів Форуму керівники органів місцевого самоврядування, підприємці, експерти, представники інвестиційних фондів, донорських організацій, дипломати з Канади, Литовської Республіки, Республіки Польща, України, а також Словаччини, Латвії, Болгарії та інші.

Основні питання Форуму:

  1. Двостороннє економічне співробітництво (торгівля, розвиток і фінансування спільних проектів у сфері інновацій, технологій та науки).
  2. Дієві механізми залучення інвестицій. Індустріальні парки та спеціальні економічні зони.
  3. Міжнародний комерційний арбітраж в Україні та пов’язані судові процедури: нові можливості.
  4. Екологія та енергоефективні технології.

Модератором секції «Міжнародний комерційний арбітраж та пов’язані судові процедури: нові можливості» виступить Голова ICAC проф. Микола Селівон. В рамках секції Ольга Костишина, радник Голови ICAC та Володимир Нагнибіда, арбітр ICAC, розкажуть про альтернативи державним судам та про новели процесуального законодавства щодо арбітражу та третейських судів, а також проведуть майстер-клас «Практика складання та реалізація арбітражних застережень при укладанні ЗЕД контрактів».

Обговорення відбуватиметься 10 травня 2018 року з 13:00 до 14:30 за адресою вул. Генерала Жадова, 2, м. Кременчук.

Переглянути

Додати в календар 20180503 20180503 Europe/Kiev МКАС при ТПП України – учасник міжнародного бізнес-форуму «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом»

Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України (ICAC) візьме участь у міжнародному бізнес-форумі «Міжнародне ...

Поділитися
Всі Новини та публікації

Міжнародний комерційний арбітражний суд
при Торгово-промисловій палаті України

Вулиця Велика Житомирська 33
Київ 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
[email protected]

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері