МКАС при ТПП України продовжує серію регіональних презентацій у Рівному та Львові

22/03/2018

МКАС при ТПП України продовжує серію регіональних презентацій у Рівному та Львові

15 та 16 березня 2018 року Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України (ІСАС) представив нові Регламенти ІСАС та Морської арбітражної комісії при Торгово-промисловій палаті України (МАК) у Рівному та Львові. Заходи відбулися за підтримки юридичної фірми Sayenko Kharenko та місцевих організацій: Ради адвокатів Рівненської області, Рівненської та Львівської торгово-промислових палат, відділень Асоціації правників України у Рівненській та Львівській областях та філії юридичної фірми Arzinger у Львові.

Ключовими спікерами у Рівному та Львові виступили провідні арбітри та практики у сфері арбітражу:

  • Микола Ярощук – Президент Рівненської торгово-промислової палати
  • Дмитро Афтанас – Президент Львівської торгово-промислової палати
  • Проф. Микола Селівон – Голова ICAC та МАК, академік НАПрН України, Заслужений юрист України
  • Маркіян Мальський – Партнер, керівник Західноукраїнської філії Arzinger, арбітр ICAC
  • Володимир Яремко – Старший юрист ЮФ Sayenko Kharenko
  • Ольга Костишина – Радник Голови ICAC
  • Володимир Нагнибіда – Арбітр ICAC

«Метою серії презентацій ІСАС у регіонах є проведення обговорень щодо нових норм законодавства, які стосуються міжнародного арбітражу, третейських судів, а також презентація нових Регламентів ICAC і МАК при ТПП України і нових редакцій Цивільного та Господарського процесуальних кодексів України. Для нас важливим є налагодження діалогу з місцевими ТПП, громадськими організаціями та бізнесом з тим, щоб привернути увагу потенційних користувачів арбітражу до українських арбітражних інститутів та розкрити їх переваги», – прокоментував Голова ІСАС Микола Селівон.

     

Президент Рівненської торгово-промислової палати Микола Ярощук звернув увагу на те, що у західному регіоні України виникає велика кількість питань, пов’язаних із зовнішньоекономічною діяльністю, та додав, що саме ІСАС є тією інституцією в Україні, яка здатна надавати кваліфіковану допомогу у вирішенні зовнішньоекономічних спорів.

Дмитро Афтанас, Президент Львівської торгово-промислової палати, додав: «Неможливо переоцінити роль ІСАС в реалізації зовнішньоекономічних контрактів. З 90-х років минулого століття врегулювання спорів за зовнішньоекономічними контрактами пройшло велетенський шлях».

     

Володимир Яремко, Старший юрист Sayenko Kharenko, прокоментував: «Основою міжнародного арбітражу є воля сторін, а його особливістю – гнучкість процедур та динамічність процесу. Нова редакція Регламенту ICAC і реформа процесуального законодавства відкрили можливості для розгляду в міжнародному арбітражі мало не усіх спорів. Переконаний, однією з ключових місій серії заходів є саме донесення підприємцям, адвокатам, юристам з регіонів інформації про ці нові можливості. Це особливо актуально з огляду на зростання зовнішньоекономічної діяльності в регіонах».

Партнер та керівник Західноукраїнської філії Arzinger, арбітр ICAC Маркіян Мальський заявив: «Я щиро вдячний ІСАС за можливість долучитись до заходу у Львові присвяченому арбітражу. Семінар був надзвичайно цікавим та корисним, оскільки об’єднав в собі як теоретичну частину, так і практичний майстер-клас від фахівців у сфері арбітражу. Чудовим довершенням заходу було спілкування із практикуючими арбітрами, юристами-арбітражниками та представниками ІСАС».

Загальна кількість учасників заходів у Рівному та Львові склала більше 60. Захід відвідали представники малого та середнього бізнесу регіону. Долучення такого рівня бізнесу до обговорення є важливим показником зацікавленості громадян у альтернативних способах вирішення спорів та питаннях зовнішньої торгівлі.

Наступні регіональні заходи на тему «Свобода вибору правил гри – не втрать своє право на арбітраж» відбудуться в Одесі (12 квітня) та Дніпрі (26 квітня).

__________________________________________

Заходи Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України (ІСАС) відбуваються у рамках серії регіональних презентацій «Свобода вибору правил гри – не втрать своє право на арбітраж». Заходи присвячені презентації та обговоренню нових Регламентів ICAС та МАК. Проведення заходів заплановано на весну 2018 року у наступних містах України: Київ (відкриття), Івано-Франківськ, Рівне, Львів, Одеса, Дніпро, Ужгород, Чернігів та Харків.Додати в календар 20180322 20180322 Europe/Kiev МКАС при ТПП України продовжує серію регіональних презентацій у Рівному та Львові

15 та 16 березня 2018 року Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України представив нові Регламенти ІСАС та Морської арбітражної комісії при Торгово-промисловій палаті України у Рівному та Львові.

Рівненська та Львівська ТПП
Поділитися
Всі Новини та публікації

Міжнародний комерційний арбітражний суд
при Торгово-промисловій палаті України

Вулиця Велика Житомирська 33
Київ 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
[email protected]

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері