МКАС при ТПП України продовжує серію регіональних презентацій у Рівному та Львові

22/03/2018

МКАС при ТПП України продовжує серію регіональних презентацій у Рівному та Львові

15 та 16 березня 2018 року Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України (ІСАС) представив нові Регламенти ІСАС та Морської арбітражної комісії при Торгово-промисловій палаті України (МАК) у Рівному та Львові. Заходи відбулися за підтримки юридичної фірми Sayenko Kharenko та місцевих організацій: Ради адвокатів Рівненської області, Рівненської та Львівської торгово-промислових палат, відділень Асоціації правників України у Рівненській та Львівській областях та філії юридичної фірми Arzinger у Львові.

Ключовими спікерами у Рівному та Львові виступили провідні арбітри та практики у сфері арбітражу:

  • Микола Ярощук – Президент Рівненської торгово-промислової палати
  • Дмитро Афтанас – Президент Львівської торгово-промислової палати
  • Проф. Микола Селівон – Голова ICAC та МАК, академік НАПрН України, Заслужений юрист України
  • Маркіян Мальський – Партнер, керівник Західноукраїнської філії Arzinger, арбітр ICAC
  • Володимир Яремко – Старший юрист ЮФ Sayenko Kharenko
  • Ольга Костишина – Радник Голови ICAC
  • Володимир Нагнибіда – Арбітр ICAC

«Метою серії презентацій ІСАС у регіонах є проведення обговорень щодо нових норм законодавства, які стосуються міжнародного арбітражу, третейських судів, а також презентація нових Регламентів ICAC і МАК при ТПП України і нових редакцій Цивільного та Господарського процесуальних кодексів України. Для нас важливим є налагодження діалогу з місцевими ТПП, громадськими організаціями та бізнесом з тим, щоб привернути увагу потенційних користувачів арбітражу до українських арбітражних інститутів та розкрити їх переваги», – прокоментував Голова ІСАС Микола Селівон.

     

Президент Рівненської торгово-промислової палати Микола Ярощук звернув увагу на те, що у західному регіоні України виникає велика кількість питань, пов’язаних із зовнішньоекономічною діяльністю, та додав, що саме ІСАС є тією інституцією в Україні, яка здатна надавати кваліфіковану допомогу у вирішенні зовнішньоекономічних спорів.

Дмитро Афтанас, Президент Львівської торгово-промислової палати, додав: «Неможливо переоцінити роль ІСАС в реалізації зовнішньоекономічних контрактів. З 90-х років минулого століття врегулювання спорів за зовнішньоекономічними контрактами пройшло велетенський шлях».

     

Володимир Яремко, Старший юрист Sayenko Kharenko, прокоментував: «Основою міжнародного арбітражу є воля сторін, а його особливістю – гнучкість процедур та динамічність процесу. Нова редакція Регламенту ICAC і реформа процесуального законодавства відкрили можливості для розгляду в міжнародному арбітражі мало не усіх спорів. Переконаний, однією з ключових місій серії заходів є саме донесення підприємцям, адвокатам, юристам з регіонів інформації про ці нові можливості. Це особливо актуально з огляду на зростання зовнішньоекономічної діяльності в регіонах».

Партнер та керівник Західноукраїнської філії Arzinger, арбітр ICAC Маркіян Мальський заявив: «Я щиро вдячний ІСАС за можливість долучитись до заходу у Львові присвяченому арбітражу. Семінар був надзвичайно цікавим та корисним, оскільки об’єднав в собі як теоретичну частину, так і практичний майстер-клас від фахівців у сфері арбітражу. Чудовим довершенням заходу було спілкування із практикуючими арбітрами, юристами-арбітражниками та представниками ІСАС».

Загальна кількість учасників заходів у Рівному та Львові склала більше 60. Захід відвідали представники малого та середнього бізнесу регіону. Долучення такого рівня бізнесу до обговорення є важливим показником зацікавленості громадян у альтернативних способах вирішення спорів та питаннях зовнішньої торгівлі.

Наступні регіональні заходи на тему «Свобода вибору правил гри – не втрать своє право на арбітраж» відбудуться в Одесі (12 квітня) та Дніпрі (26 квітня).

__________________________________________

Заходи Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України (ІСАС) відбуваються у рамках серії регіональних презентацій «Свобода вибору правил гри – не втрать своє право на арбітраж». Заходи присвячені презентації та обговоренню нових Регламентів ICAС та МАК. Проведення заходів заплановано на весну 2018 року у наступних містах України: Київ (відкриття), Івано-Франківськ, Рівне, Львів, Одеса, Дніпро, Ужгород, Чернігів та Харків.Додати в календар 20180322 20180322 Europe/Kiev МКАС при ТПП України продовжує серію регіональних презентацій у Рівному та Львові

15 та 16 березня 2018 року Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України представив нові Регламенти ІСАС та Морської арбітражної комісії при Торгово-промисловій палаті України у Рівному та Львові.

Рівненська та Львівська ТПП
Поділитися
Всі Новини та публікації

Міжнародний комерційний арбітражний суд
Міжнародний комерційний арбітражний суд при ТПП України

вул. Велика Житомирська, 33
м. Київ, 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
icac@icac.org.ua

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері