ICAC запустив спеціальний онлайн проєкт Inside Arbitration

ICAC запустив спеціальний онлайн проєкт Inside Arbitration

Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України (ІСАС) успішно запустив новий міжнародний проєкт – Inside Arbitration – серію експертних розмов про арбітраж.

Inside Arbitration – це відкритий формат онлайн-діалогів, де як у якості ведучого можуть бути Голова та співробітники ICAC, а у якості гостей професійні юристи, арбітри, судді, представники бізнес-спільнот і користувачі послуг ICAC з багатьох країн світу.

Перший випуск Inside Arbitration відбувся наживо 4 червня і був присвячений темі розвитку арбітражу в Східній Європі. Під час онлайн-трансляції запрошені спікери поділилися власними думками щодо поточного стану арбітражу у своїх юрисдикціях, правового регулювання арбітражу, кількості арбітражних інститутів та конкуренції в країнах Східної Європи. Особливу увагу під час дискусії приділили аспектам судової політики цих країн, а саме: сприянню арбітражу, рівню скасування арбітражних рішень та можливостям їх виконання. Не залишилася без уваги й тема роботи арбітражних інститутів Східної Європи в період пандемії COVID-19 та про напрямки і перспективи розвитку арбітражу у майбутньому.

Модератором першого заходу виступив Голова ICAC – Селівон Микола Федосович. Його співрозмовниками стали:

  • НОВАЧИК Петро – Член Королівського інституту арбітрів – FCIArb (Лондон), член Міжнародної асоціації з охорони промислової власності (AIPPI) та Міжнародної асоціації товарних знаків (INTA), експерт Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO).
  • ХРАПУЦЬКИЙ Олександр – партнер адвокатського бюро «Лекс Торре», старший викладач кафедри цивільного права юридичного факультету Білоруського державного університету.
  • ПОХЛА Аско – Голова Арбітражного суду при ТПП Естонії.

Записи випусків Inside Arbitration будуть доступні на сторінці ICAC у Facebook, на Youtube каналі ТПП України, а також на сайті ICAC у розділі «Медіаматеріали». Дати наступних експертних розмов про арбітраж з серії ми повідомимо додатково на сторінці ICAC у Facebook.Додати в календар 20240622 20240622 Europe/Kiev ICAC запустив спеціальний онлайн проєкт Inside Arbitration

Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України (ІСАС) успішно запустив новий міжнародний проєкт – Inside Arbitration ...

Поділитися
Всі Новини та публікації

Міжнародний комерційний арбітражний суд
при Торгово-промисловій палаті України

Вулиця Велика Житомирська 33
Київ 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
[email protected]

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері