ICAC та Jus Mundi працюватимуть у партнерстві для покращення доступу громадськості до правосуддя через інноваційні диджитал технології

ICAC та Jus Mundi працюватимуть у партнерстві для покращення доступу громадськості до правосуддя через інноваційні диджитал технології

21 грудня 2023 року Міжнародний комерційний арбітражний суд при ТПП України (ICAC), одна з найавторитетніших арбітражних інституцій Східної та Центральної Європи, та Jus Mundi, одна з найбільших інформаційно-пошукових технологічних платформ у сферах міжнародного права та арбітражу, уклали знакову угоду про партнерство.

Сприяння розвитку арбітражу у світі

Ексклюзивне партнерство між ICAC та Jus Mundi відкриє доступ до вибраних матеріалів ICAC у міжнародному інвестиційному та комерційному арбітражі, включаючи, міжнародні арбітражні рішення, огляд практики ICAC, методичні публікації та інші матеріали для більше ніж 5000 клієнтів Jus Mundi в усьому світі, серед яких провідні міжнародні арбітражні інституції світу, найтитулованіші юридичні фірми у сфері арбітражу, професійні арбітражні організації та асоціації.

ICAC протягом більше 30 років залишається однією з провідних арбітражних інституцій у Центральній та Східній Європі, що розглядає в середньому понад 300 зовнішньоекономічних спорів щорічно. 30 річний досвід ICAC в арбітруванні спорів, а також безпрецедентний досвід забезпечення інституційної стійкості у період воєнного стану, є виключно цінним для розвитку арбітражу у світі.

Безкомпромісна позиція щодо конфіденційності

ICAC та Jus Mundi вживатимуть всіх заходів, включаючи псевдонімізацію, анонімізацію та редагування оригінальних матеріалів з метою недопущення розголошення конфіденційної інформації, що стосується арбітражного розгляду чи арбітражних рішень.

Доступність для користувачів

Цифрові матеріали ICAC, що розміщуються на технологічній платформі Jus Mundi, будуть доступними для перегляду користувачам платформи Jus Mundi незалежно від наявності в останніх платної підписки на користування продуктами Jus Mundi.

Революційна глибина пошукової автоматизації завдяки технологіям штучного інтелекту

Матеріали ICAC стануть частиною кастомізованої глобальної системи пошуку інформації у сфері міжнародного арбітражу, яка використовує технологію штучного інтелекту з метою швидкої і точної видачі результатів пошуку.



Додати в календар 20240622 20240622 Europe/Kiev ICAC та Jus Mundi працюватимуть у партнерстві для покращення доступу громадськості до правосуддя через інноваційні диджитал технології

21 грудня 2023 року Міжнародний комерційний арбітражний суд при ТПП України (ICAC), одна з найавторитетніших арбітражних інституцій Східної та ...

Поділитися
Всі Новини та публікації

Міжнародний комерційний арбітражний суд
при Торгово-промисловій палаті України

Вулиця Велика Житомирська 33
Київ 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
[email protected]

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері