GAR рекомендує ICAC серед топ-5 арбітражних інституцій Східної Європи, які варті уваги

GAR рекомендує ICAC серед топ-5 арбітражних інституцій Східної Європи, які варті уваги

ICAC вперше рекомендований найавторитетнішим міжнародним виданням у сфері арбітражу – The Global Arbitration Review (GAR) серед арбітражний інституцій Східної Європи, вартих уваги.

Лише обмежена кількість арбітражних інституцій Східної Європи відповідають високим стандартам GAR і можуть бути рекомендовані у «білому списку інституцій, вартих уваги».

За оцінкою GAR «ICAC –клієнтоорієнтований, його секретаріат – доступний, дружніший та завжди готовий допомогти. ICAC також має кращі приміщення для розгляду справ. ICAC демонструє постійне прагнення до змін і серйозного ставлення до себе на міжнародній арені. Наприклад, ICAC публікує статистику та відредаговані редакції своїх рішень, а також проводить професійні події, що збирають рекордну кількість учасників. ICAC також демонструє вищий за середній показник гендерної рівності у призначенні арбітрів – відсоток жінок-арбітрів, призначених сторонами у 2019 році вражаючий і складає 46%».

Окрім традиційного фокусу на ефективності арбітражу, за словами Миколи Селівона, Голови ICAC «Роботу інституції відзначено серед п’яти кращих у Східній Європі, зокрема завдяки роботі з позиціонування ICAC на міжнародній арені, інтенсивній комунікації інституції з користувачами і арбітражної спільнотою».

ICAC продовжує дотримуватися провідних світових стандартів вирішення спорів, трансформуючи комерційний арбітраж  в Україні в ефективний, транспарентний та комфортний сервіс для сторін, їх представників і арбітрів. 

У 2020 році послугами ICAC скористалися сторони з 58 країн світу, передавши на розгляд ICAC 341 справу. Додати в календар 20240722 20240722 Europe/Kiev GAR рекомендує ICAC серед топ-5 арбітражних інституцій Східної Європи, які варті уваги

ICAC вперше рекомендований найавторитетнішим міжнародним виданням у сфері арбітражу – The Global Arbitration Review (GAR) серед арбітражний ...

Поділитися
Всі Новини та публікації

Міжнародний комерційний арбітражний суд
при Торгово-промисловій палаті України

Вулиця Велика Житомирська 33
Київ 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
[email protected]

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері