Електронна версія книги І.Г. Побірченка «Воспоминания, документы, размышления»

Електронна версія книги І.Г. Побірченка «Воспоминания, документы, размышления»

Цього року Міжнародний комерційний арбітражний суд при ТПП України відзначатиме свій ювілей – 30-річчя з дня заснування організації. З нагоди цієї знакової події ми розпочинаємо серію урочистих заходів, першим з яких стане відкриття доступу до електронної версії книги «Воспоминания, документы, размышления» за авторства академіка І.Г. Побірченка.

Тим самим ми хочемо вшанувати пам’ять цієї знакової постаті для українського та міжнародного арбітражу.

Ігор Гаврилович Побірченко (1923-2012 рр.) – правознавець та громадський діяч, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Національної академії правових наук України, лауреат численних державних нагород, нарешті, саме за його активної участі було створено Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України і він став перший Головою арбітражного інституту.

Академік Побірченко заклав основи арбітражного законодавства України, підготував проект Закону України “Про міжнародний комерційний арбітраж” та доповідав його Верховній Раді України на пленарному засіданні.

Понад 60 років Ігор Гаврилович присвятив науковій та викладацькій діяльності, і його внесок, без перебільшення, неоціненний. Заснування нового напрямку в юридичній практиці («Господарської юрисдикції»), теорії господарського процесуального права, Київської школи господарського права – лише кілька з визначних заслуг Ігоря Гавриловича.

З-під його пера вийшло 240 наукових праць, з-під його крила – три доктори та 17 кандидатів наук. Ігор Гаврилович Побірченко, як міжнародний арбітр вищої кваліфікації, дійсно став взірцем для кількох поколінь українських правників. Чимало відомих українських юристів вважають за честь називати його своїм вчителем, а колишні колеги по роботі – мудрим наставником, турботливим і чуйним керівником.

«Все моє життя пов’язане з боротьбою за справедливість», – неодноразово повторював Ігор Гаврилович. І ми хочемо, аби пам’ять про цю величну людину, його справа та надбання продовжували жити. Сподіваємось, що монографія «Воспоминания, документы, размышления», видана у 2003 році і сьогодні вперше оцифрована, стала дороговказом для наступних генерацій українських юристів та арбітрів.Завантажити файл (Розмір: 102 мб)Додати в календар 20240722 20240722 Europe/Kiev Електронна версія книги І.Г. Побірченка «Воспоминания, документы, размышления»

Цього року Міжнародний комерційний арбітражний суд при ТПП України відзначатиме свій ювілей – 30-річчя з дня заснування організації. З нагоди цієї ...

Поділитися
Всі Новини та публікації

Міжнародний комерційний арбітражний суд
при Торгово-промисловій палаті України

Вулиця Велика Житомирська 33
Київ 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
[email protected]

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері