Арбітраж для експортерів: переваги ICAC

Арбітраж для експортерів: переваги ICAC

23 травня 2024 року ICAC провів навчальний семінар для експортерів “Міжнародний арбітраж як засіб захисту інтересів бізнесу: практика підготовки та укладення ЗЕД-контрактів і вирішення спорів”.

Подія була організована у партнерстві з Міжнародною платформою Nazovni.

 

 

Відкриваючи семінар Інна Ємельянова, заступник Голови МКАС та МАК при ТПП України, зауважила, що арбітрування міжнародних комерційних спорів є суттєвим стимулом розвитку експорту й міжнародної торгівлі. Олена Куц, менеджер з освітнього напрямку Міжнародної платформи “NAZOVNI”, підкреслила важливість надзусиль, яких докладають українські експортери зараз для підтримки економіки та надходжень валютної виручки до України під час війни.

 

 

Володимир Нагнибіда, заступник Голови МКАС при ТПП України виступив з темою “Надійні міжнародні комерційні контракти”. Пан Нагнибіда детально ознайомив учасників з характеристиками надійних ЗЕД-контрактів та надав практичні поради, які допоможуть уникнути платіжних та валютних ризиків.

 

 

Тетяна Сліпачук, член Президії МКАС при ТПП України, у своїй доповіді “Переваги міжнародного арбітражу як способу вирішення зовнішньоекономічних спорів” висвітлила можливі способи вирішення зовнішньоекономічних спорів та основні засади міжнародного комерційного арбітражу. Також учасники семінару дізналися, що обов’язково варто врахувати під час укладення арбітражної угоди.

 

 

Інна Ємельянова дискутувала з аудиторією щодо критеріїв вибору арбітражної інституції, зокрема на тему “Чому слід обрати МКАС при ТПП України для вирішення зовнішньоекономічного спору”. Пані Ємельянова ознайомила учасників з ключовими результатами діяльності ICAC, вартістю розгляду спорів в інституції та висвітлила переваги нових альтернативних способів вирішення спорів: Медіація-Арбітраж та Арбітраж-Медіація-Арбітраж.

Переглянути більше фото з події можна за посиланням.Додати в календар 20240622 20240622 Europe/Kiev Арбітраж для експортерів: переваги ICAC

23 травня 2024 року ICAC провів навчальний семінар для експортерів "Міжнародний арбітраж як засіб захисту інтересів бізнесу: практика підготовки та ...

Поділитися
Всі Новини та публікації

Міжнародний комерційний арбітражний суд
при Торгово-промисловій палаті України

Вулиця Велика Житомирська 33
Київ 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
[email protected]

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері