ICAC приймає високоповажних гостей Міжнародної торгової палати (ІСС)

03/06/2022

ICAC приймає високоповажних гостей Міжнародної торгової палати (ІСС)

3 червня 2022 року ТПП України та МКАС при ТПП України (ІСАС) мали надзвичайну приємність особисто вітати в Україні Генерального секретаря Міжнародної торгової палати (ІСС) Джона Дентона та Голову департаменту з міжнародної співпраці Офісу Генерального секретаря ІСС Дам’єна Брукарда.

Під час зустрічі пан Дентон від імені ІСС і бізнес товариства демократичного світу висловили всебічну підтримку України та її народу у героїчному протистоянні російському військовому вторгненню.

Президент ТПП України Геннадій Чижиков та Голова ІСАС Микола Селівон провели обговорення посилення співпраці з ІСС, зокрема негайних заходів для якнайшвидшої реалізації 5 кроків для відновлення бізнесу України, які було розроблено ІСС за безпосередньої участі пана Дентона.

Генеральний секретар ІСС відзначив, що ІСАС беззаперечно довів можливості інституції адмініструвати безперервний арбітражний розгляд справ в умовах воєнного стану. Пан Дентон зокрема наголосив, що ІСАС, працюючи всім колективом у штатному режимі зі свого офісу у Києві, так само як і увесь український народ, демонструє сміливість, відданість і професіоналізм, який вражає сьогодні весь цивілізований світ.

 

Поділитися
Всі медіаматеріали

Міжнародний комерційний арбітражний суд
при Торгово-промисловій палаті України

Вулиця Велика Житомирська 33
Київ 01601, Україна
+380 44 586-51-87
+380 67 239-56-77
+380 50 352-36-96
[email protected]

Відскануйте QR-код для завантаження сторінки у Вашому браузері